Swoje usługi oferuje Państwu profesjonalna kancelaria prawna. Kraków to miasto, w którym można nas odnaleźć. Kancelaria Radcy Prawnego Bożeny Tureckiej jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz osób fizycznych, konsumentów.

Oferuje wszelkie formy pomocy prawnej: porady prawne, sporządzanie na zlecenie Mocodawcy opinii prawnych, zastępstwo prawne i procesowe przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami administracji publicznej we wszystkich instancjach.

Kancelaria dokłada wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązywać kwestie prawne i udzielać efektywnej pomocy prawnej, która jest potrzebna w prowadzeniu gospodarstwa domowego.  

Świadczy usługi prawne w oparciu o znajomość przepisów prawa, uczciwie, rzeczowo i z należytą starannością. 

W oferowanej pomocy kieruje się potrzebami Klientów, stara się przedstawić proste rozwiązania oraz pomaga je zastosować.

 

 

Klient 1może liczyć na poświęcenie jego sprawie odpowiedniego czasu w stosunku do trudności problemu, indywidualne podejście, które jest wyrazem braku stosowania gotowych wzorów umów i innych powszechnie dostępnych dokumentów prawnych.

 

Filozofia działania Kancelarii opiera się o założenie, że jakość konsultacji prawnych nie polega na ilości sporządzonych opinii i odbytych rozmów, ale na liczbie pozytywnie rozwiązanych kwestii.

 

 

Sukces w relacjach z Klientami opiera się przede wszystkim na pełnym zrozumieniu okoliczności sprawy i dostosowaniu odpowiednich rozwiązań prawnych. Każdy współpracujący z nami prawnik, adwokat oraz radca prawny to  specjalista w swojej dziedzinie.

 

 

Zasada ta pozwala na aktywne uczestnictwo radcy Prawnego w relacjach Klient-spółka, przedsiębiorstwo, instytucja oraz pomoc w budowaniu wizerunku Klienta w jego stosunkach z przedsiębiorcami oraz urzędami, a przede wszystkim dokonywanie ich oceny z pozycji zewnętrznego doradcy i mediatora.

 

Siedziba Kancelarii

ul. Kalwaryjska 9-15

30-504 Kraków

tel: (48) 12 345 46 51

fax: (48) 12 345 47 88

email:kancelaria@btradca.pl

www.btradca.pl

Newsy

15.10.2015 Inflacja IX 2015

Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowsze, wrześniowe dane dotyczące inflacji. Tym razem, podobnie jak w sierpniu, ceny towarów i usług konsumpc ... więcej »

15.10.2015 Szybkie przelewy, szybkie płatności. Taka będzie przyszłość

Szybkie płatności zawładnęły sercami konsumentów. I nic w tym dziwnego, skoro dużej rzeszy z nas zdarza się w pośpiechu i na ostatnią chwilę płacić za ... więcej »

15.10.2015 Gospodarka strefy euro radzi sobie nieźle

Gospodarka strefy euro kontynuuje stopniowe ożywienie, korzystając z niskich cen energii, wcześniejszego osłabienia kursu euro, rosnącego popytu w USA ... więcej »

15.10.2015 Nowe technologie - nowe problemy

Postęp technologiczny cieszy, ale potrafi przysporzyć także problemów. Najlepszym dowodem na to mogą być wyniki ostatniego badania Bitdefender, z któr ... więcej »

15.10.2015 Sprzedaż VAT marża samochodu: istotny zamiar sprzedaży

W 2014 r. organy podatkowe w wydawanych interpretacjach zaczęły przyznawać podatnikom prawo do sprzedaży środków trwałych w procedurze VAT marża, jeże ... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 15 następne »
źródło: eGospodarka.pl