Wynagrodzenie ustalane jest każdorazowo w formie umowy z Klientem i jest dostosowane w miarę możliwości do jego potrzeb, a także  zależy od:

1) rodzaju  i specyfiki zlecenia

2) terminu wykonania

3) wartości przedmiotu sprawy

4) nakładu pracy

w taki sposób aby struktura wynagrodzenia była  adekwatna do rzeczywistego zaangażowania prawnika i dawała Klientowi możliwość odpowiedniego zaplanowania budżetu i monitorowania wydatków.

Wynagrodzenie ustalane jest w formie dogodnej dla Klienta w postaci:  

ryczałtu- stawka maksymalna ustalana indywidualnie z Klientem za prowadzenie  obsługi prawnej w danym miesiącu albo za prowadzenie danej sprawy lub wykonanie projektu
 
 

stawki godzinowej - w sprawach, w których nie jest możliwe wstępne ustalenie nakładu pracy, kancelaria proponuje rozliczenie wg stawek godzinowych, czyli według ilości czasu poświęconego realizacji  zlecenia. Każdorazowo przy wyliczeniu wynagrodzenia według stawek godzinowych przedstawia się  Klientowi zestawienie czasu pracy prawnika wraz z k rótkim opisem wykonanych czynności.
 

ryczałtu z limitem godzin (tzw. abonament)- w ramach abonamentu kancelaria świadczy usługi do określonej ilości godzin, po przekroczeniu którego ustalane jest wynagrodzenie według stawek godzinowych.

Stali Klienci otrzymują dodatkowo upusty oraz  możliwość negocjacji  wynagrodzenia. 

Kancelaria osobom niezamożnym pomaga uzyskać zwolnienie od kosztów sądowych, a osobom znajdującym się w ciężkiej sytuacji materialnej i życiowej udziela porad prawnych za 20 zł. 

 

Zasady udzielania takich porad znajdują  się w zakładce POMOC PRAWNA.


     

1

 

Siedziba Kancelarii

ul. Kalwaryjska 9-15

30-504 Kraków

tel: (48) 12 345 46 51

fax: (48) 12 345 47 88

email:kancelaria@btradca.pl

www.btradca.pl

Newsy

15.10.2015 Inflacja IX 2015

Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowsze, wrześniowe dane dotyczące inflacji. Tym razem, podobnie jak w sierpniu, ceny towarów i usług konsumpc ... więcej »

15.10.2015 Szybkie przelewy, szybkie płatności. Taka będzie przyszłość

Szybkie płatności zawładnęły sercami konsumentów. I nic w tym dziwnego, skoro dużej rzeszy z nas zdarza się w pośpiechu i na ostatnią chwilę płacić za ... więcej »

15.10.2015 Gospodarka strefy euro radzi sobie nieźle

Gospodarka strefy euro kontynuuje stopniowe ożywienie, korzystając z niskich cen energii, wcześniejszego osłabienia kursu euro, rosnącego popytu w USA ... więcej »

15.10.2015 Nowe technologie - nowe problemy

Postęp technologiczny cieszy, ale potrafi przysporzyć także problemów. Najlepszym dowodem na to mogą być wyniki ostatniego badania Bitdefender, z któr ... więcej »

15.10.2015 Sprzedaż VAT marża samochodu: istotny zamiar sprzedaży

W 2014 r. organy podatkowe w wydawanych interpretacjach zaczęły przyznawać podatnikom prawo do sprzedaży środków trwałych w procedurze VAT marża, jeże ... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 15 następne »
źródło: eGospodarka.pl